SRPSKA LIGA „BEOGRAD“: „Studenti“ bolji od Dobanovčana na premijeri 19. kola

Golom Ljubomira Pavlovića, fudbaeri Studentskog rada su u premijernoj utakmici 19.kola Srpske lige „Beograd“ pobedili dobanovačku Budućnost (1:0).

Bila je to utakmica u kojoj je viđena solidna fudbalska predstava, sa nekoliko propuštenih prilika na obe strane.

Prvo poluvreme nije donelo previše uzbuđenja. Uglavnom se igralo na sredini terena, sa tek ponekim pokušajem da se mreža zatrese.

Nastavak donosi bolju partiju obe ekipe. U ovodnim minutima drugog poluvremena „studenti“ su uspeli da stignu do pogotka. Ljubomir Pavlović se najbolje snašao pred golom gostiju i loptu poslao u nebranjeni deo mreže. Igrači Budućnosti su pokušavali da stignu do izjednačenja, ali je odbrana Studentskog grada svaku opasnost uspešno otklanjala.

Posle ovog kola Budućnost je ostala na šestom mestu sa 27 bodova, dok je Studentski grad mesto ispod i  ima 26 osvojenih bodova.