Svilar brani penale za Romu, ali neće da brani za Srbiju

Golman AS Rome – Mile Svilar je sinoć odbranio jedanaesterac Luki Biragiju koji je u 80. minutu mogao da reši pitanje pobednika.

Ipak, čuvar mreže prema dosadašnjim navodima ne želi da brani za reprezentaciju Srbije, iako bi predstavljao kapitalno pojačanje za gol “Orlova” na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.

U okviru 28. kola italijanske Serije A, fudbaleri Rome i Fiorentine su odigrali nerešeno 2:2 na staidonu „Artemio Franki“. Pri rezultatu 2:1 za “Violu”, Biragi je namestio loptu na belu tačku, dok je Svilar odličnom reakcijom uspeo da pročita penal i zaustavi udarac. Na kraju je gostujući tim u 95. minutu preko defanzivca Ljorenta, koji je stavio tačku na susret.

Od dolaska Danijelea De Rosija na klupu “Vučica” igra sjajno i na 12 utakmica ima samo jedan poraz od Intera. Bivši kapiten kluba radi odličan posao, a srpski internacionalac uživa njegovo ogromno poverenje.