U21 reprezentacija se oprostila, njihovim koracima i U19!

Mlađe selekcije naše reprezentacije se previše muče.

Reprezentacija Srbije do 19 godina je loše započela kvalifikacije za Evropsko prvenstvo. Prvi meč protiv Danske su igrali egal do samog finiša, ali su Biskov i Švartau golovima u 84. odnosno 86. minutu rešili pitanje pobednika (3:1).

Portugal je u drugoj utakmici deklasirao izabranike Aleksandra Jovića rezultatom 4:1. Utešni gol za našu reprezentaciju je postigao Aleksandar Stanković u 93. minutu.

Sutra nas očekuje duel sa Grčkom u 16:00 časova.

Stanje na tabeli je sledeće: Portugal i Danska imaju po 6 bodova, dok Grčka i Srbija imaju 0.

Ljubinko Drulović sa svojim timom izgubio sve šanse da se kvalifikuje u završnu fazu Evropskog prvenstva do dvadeset i jedne godine. Nakon nerešenog rezultata sa Luksemburgom (1:1), izgubili su sve šanse da prođu dalje. Ukrajina je na maksimalnom učinku sa 15 bodova u 5 utakmica, dok je Engleska odigrala šest utakmica, a pobedila pet. Srbija je iza njih sa 10 bodova na 6 utakmica.