KRAJ: BAJERN – REAL MADRID 2:2

KRAJ UTAKMICE 2:2

84’  GOOOOOL! Glavni egzekutor je ovog pita Vinisijus, te je sada na semaforu rezultat 2:2!

82’ Kim obara u šesneastercu Rodriga i Turpanu nije preostalo ništa drugo nego da pokaže na belu tačku.

79′ Vinisijus je bio u oči u oči sa Nojerom, koji je odličnom odbranom sačuvao prednost Bajerna

67′ Najviši u skoku je bio Dajer, nedovoljno za Lunjina koji je lako intervenisao

66′ Kejn je još jednom zapretio, ali je loptu jedan od defnazivaca Reala poslao u korner

55′ GOOOOL! Vaskez je neoprezno reagovao i srušio Musijalu u kaznenom prostoru svog tima. Kejn je preuzeo odgovornost i pogodio za preokret.

53’ GOOOOOL! Sane je protutnjao sesnom stranom, a potom šutirao u bliži ugao gola na kom je Lunjin. Ukrajinac je bio nemoćan kod ovog projektila krila Bajerna.

51’ Odičnu šansu je imao Toni Kros, ali je fenomenalnom paradom Nojer otklonio opasnost

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45’ Sjajna prilika za Real, ali je Vinisijus katastrofalno šutirao iz slobodnog udarca sa udaljenosti manje od 20 metara

35’ Bajern je opet konkretnija i opasnija ekipa

24’  GOOOOOL! Kros je magičnim dodavanjem uposlio Vinisijusa, kojem nije bilo teško da savlada Nojera za vođstvo Madriđana u Minhenu!

9’ Kejn je lucidno šutirao sa pola terena, ali nedovoljno da iznenadi Lunjina

7’ Domaćin mnogo opasniji. Sane je pokušao još jednom, ali je lopta otišla malo preko gola.

1’ Već u prvom minutu je Bajern mogao do vođstva, ali je pokušaj Sanea zaustavio sjajni Lunjin!