Crvena zvezda – Partizan 3:2

KRAJ UTAKMICE! POBEDA CRVENO-BELIH!

90+11′- Milojević je pojačao odbranu uvođenjem Milunovića umesto Endiajea. Crno-beli napadaju, ali bez velikih šansi.

90+7′ GOOOOOOOOLLLL!! Bukari je fauliran od strane Antića u kaznenom prostoru, a Katai je realizovao jedanaesterac!

IGRAĆE SE 15 MINUTA NADOKNADE!!

90′ –GOOOOOOOOOLLLLL!!! Endiaje je iskoristio pas u prostor, savladao čuvara i lobovao Krunića za izjednačenje. Bune se fudbaleri Partizana da je faul, ali je sudija pokazao na centar.

85′ KAKVA PRILIKA ZA ZVEZDU! Stamenić je namestio loptu na šut Hvangu koji je poslao lep udarac, a Krunić je vrhovima prstiju odbranio. Odbila se lopta do Kataija i Bukarija koji su zasmetali jedan drugom pa lopta odlazi pored gola.

83′ – Zvezda igra dobar presing, ali se Partizan jednako dobro brani pa blokira svaki šut i centaršut.

78′ – Kalulu i Filipović menjaju Goha i Stojkovića, a Ivanić izlazi da bi ustupio mesto Olanjinki.

69′ – Pogodio je Katai glavom, ali je nakon VAR provere utvrđeno da se Endiaje prethodno našao u ofsajdu.

66′ – Zvezda nastavlja da napada. Endiaje je gađao glavom pored gola. Nakon sudara Krunića sa Kastiljom, veznog fudbalera je zamenio Stjepanović, dok umesto Baždara ulazi Saldanja.

60′ – Stamenić je odlično centritao, gađao je glavom Endiaje, ali je Krunić lepo intervenisao i sačuvao mrežu.

59′ – U igru je umesto Kange ušao Katai.

56′ – GOOOOOOOOOLLLLL!! Lopta je nakon centaršuta završila kod Severine koji je iskosa sa 15 metara fantastično plasirao loptu i poslao je u desni deo mreže, Partizan ponovo vodi!

51′ – Pauza zbog dima je trajala nekoliko minuta.

46′ – Naser Điga je zamenio Milana Rodića.

UTAKMICA JE NASTAVLJENA

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45+1′ – KAKVA ŠANSA ZA BUKARIJA! Izašao je sam pred čuvara mreže gostiju i šutirao pravo u njega.

45′ – Novi udarac Kange, lopta je odskočila ispred Krunića koji je ipak ostao pribran.

42′ – Raspoložen je Mijailović za igru, predriblao je Goha i uputio centaršut, da bi Krunić izboksovao lotpu ispred Endiajea.

35′ – Ivanić je imao sjajan šut koji je završio pored gola. Crvena zvezda je bolji rival  u poslednjih 10 minuta, ali nedostaje završni udarac.

27′ – Mirniji period meča. Oba tima čekaju grešku protivnika kako bi iz kontre došli do kaznenog prostora u nekoliko dodavanja. Upravo je na taj način Goh došao do šuta, probao je da pogodi bliži ugao ali je lopta udarila stativu.

22′ – Stamenić je proigrao Bukarija po desnoj stran

15′ – GOOOOOOOOOLLLL!! Već iz narednog napada Zvezda izjednačuje! Konfuzija u poslednjoj liniji Partizana je dovela do gubitka poseda, Ivanić je ostao sam ispred Krunića i iskusno ga predriblao, a golman crno-belih ga ruši, da bi penal rutinski realizovao Kanga.

11′ – GOOOOOOOOOOOLLLLL! Partizan vodi! Severina je na desnoj strani proigrao Stojkovića koji je poslao odličan lob centaršut na drugu stativu koji je prebacio sve igrače Zvezde, a Baždar je glavom reagovao i pogodio za vođstvo crno-belih.

9′ – NAJBOLJA ŠANSA NA MEČU ZA ZVEZDU! Bukari je karakteristično prošao kroz čitavu odbranu Partizana i šutirao po zemlji, a lopta je završila tik pored leve stative.

5′ – Nižu se šanse. Partizan preti preko Severine čiji udarci idu daleko od gola, a Zvezda preko Endiajea koji je jednom šutirao slabije, a drugi put mu je lopta pobegla od noge.

1′ Silovit start Partizana! Baždar je dobio loptu na liniji šesnaesterca i plasirao je lepo, ali je Glazer uspeo da paradom skrene loptu u korner.

1′ – U prvih 20 sekundi već šutira Severina, ali lopta odlazi pored gola.

1′ – Utakmica je počela!

Sastavi

Crvena zvezda: Glazer, Mijailović, Spajić, Dragović, Rodić, Stamenić, Kanga, Bukari, Hvang, Ivanić, Endiaje.

Partizan: Krunić, Stojković, Kovačević, Marković, Antić, Ovusu, Kastiljo, Severina, Goh, Zahid, Baždar.