VAR dva puta odlučivao: Imt i Napredak podelili bodove

IMT: Gordić, Ćosić, Lambulić, Kijevčanin, Ćirković, Zulfić, Lutovac, Terzić, Glišić, M. Luković, L. Luković.

NAPREDAK: Savić, Mršić, Marinković, Vukajlović, Jovanović, Zličić, Ljubomirac, Blagojević, Majdevac, Marjanović, Bastajić.

1. minut – Utakmica je počela

5. minut – Ekipe su počele meč oprezno i ujednačeno.

7. minut – Dva šuta Zličića završavaju daleko od gola.

9. minut – Ofanzivu IMT-a umalo da iskoristi Lutovac koji glavom gađa preko gola.

15. minut – Kod oba tima nedostaje završni udarac.

22. minut – Kruševljani su u ovim trenucima dominantniji protivnik na terenu

34. minut – GOOOOL! Nakon VAR provere utvrđeno je da je lopta nakon Bastajićevog udarca glavom prešla gol liniju.

37. minut – Lutovac je šutirao, ali je Savić sjajno intervenisao

38. minut – Golman gostiju je odličnom paradom sprečio skoro siguran gol “Traktorista”

45. minut – Neverovatna ofanziva domaćina, šanse se ređaju iz minuta u minut

45+2 minut – Terzić je šutirao levicom, ali je lopta otišla malo pred gola gostujućeg tima

46. minut – Drugo poluvreme je počelo

60. minut – GOOOOL! Isplatila se incijativa domaćina, te je gol pod prečku postigao Luka Luković. Interesantno, ponovo je morala da reaguje VAR tehnologija

74. minut – Majdevac je šutirao tik preko gola domaćina

83. minut – Imt opasniji u završnici

86. minut – Ćirković je oprobao šut sa oko trideset metara i bio zamalo neprecizan

90. minut – Opasniji je bio domaćin u završnici, ali je meč na kraju završen podelom bodova.