Kraj: Javor – IMT 1:1

82’ – Luković je šutirao, ali je još jednom stativa bila saveznik domaćeg tima.

65’ – Petrović je uzvratio na drugoj strani, ali je lopta prozujala pored desne stative Gordića.

64’ – Prečka je spasila Javor i rezultat je ostao nepromenjen.

46’ – Počelo je drugo poluvreme

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45+4′ – U sjajnoj šansi se nakon kontre našao Terzić koji je šutirao pored gola.

45-1′ – IMT nastavlja da napada, ali nedovoljno agresivno. Javor se sa druge strane grčevito brani. Crveni karton im je promenio prioritet pa deluje da bi bili zadovoljni i bodom.

39′ – Rešenje Javora je da smiri tempo meča, što im za sada dobro ide. Primenjuju se daleke lopte koje ne daju rezultat za sada.

32′ – Šut u okvir gola uspeva da odbrani Manojlović. Ćurčić je nervozan što tim iz Ivanjice lako dozvoljava gostima da se približi golu.

25′ – Javor je počeo odlično, ali od penala ne nože da se sabere.

19′ –GOOOOOOLL!! Siguran je sa bele tačke Miloš Luković za izjednačenje.

14′ – PENAL I CRVENI KARTON ZA GOLMANA JAVORA! Nakon gola – šok! Nakon centaršuta Lukovića, Manojlović je ispustio loptu usled nesporazuma, a zatim rvačkim zahvatom oborio protivničkog napadača u kaznenom kako bi ga sprečio da postigne pogodak. Sudija pokazuje na belu tačku i isključuje čuvara mreže Javora!

11′ – GOOOOOOL! Iz prve šanse na meču Javor pogađa! Tojčić je pronašao Stjuarta koji je pogodio za vođstvo!

6′ – Bez ozbiljnih šansi. Timovi preskaču sredinu terena dugim loptama, a pas igra se obično prekida faulovima.

1′ – Utakmica je počela!