JOVIĆ I MAJAMI U PLEJ-OFU: Bulsi nestali u drugom poluvremenu!

Majami je trijumfovao nad Čikagom rezultatom 112:91, osiguravajući svoje mesto u plej-ofu NBA lige. To ih dovodi u obračun sa Boston Seltiksima u prvoj rundi, sa prvim susretom na programu već u nedelju od 19:00 časova.

Nikola Jović je bio deo startne petorke u utakmici protiv Bulsa, odigrao je 27 minuta i doprineo sa pet poena. Njegova statistika pokazuje da je imao šest skokova, dve asistencije i jednu blokadu, uz šut iz igre od 2/6, dok je za tri poena bio precizan 1/4. Majami je već u prvoj četvrtini stekao značajnu prednost od 19 poena, ali su Bulsi uspeli da smanje zaostatak na jednocifreni broj samo početkom drugog poluvremena.

Tajler Hiro se istakao sa 24 poena, 10 skokova i devet asistencija, dok je Haime Hakez Džunior dodao 21 poen, uz po šest skokova i asistencija. Kevin Lav je takođe doprineo sa 16 poena i sedam skokova.

Demar Derozan je bio najefikasniji kod Čikaga sa 22 poena, dok je Nikola Vučević zabeležio 16 poena, 14 skokova i pet asistencija.