KAKAV JE IGRAČ KOL PALMER: Čelzi deklasirao Everton, a nekadašnji igrač Sitija postigao četiri gola

Čelzi je u 33. kolu Premijer lige deklasirao Everton. Najbolji igrač Čelzija Kol Palmer je postigao četiri gola, het-trik je upisao već na poluvremenu 6:0 (4:0).

Čelzi je od starta pokazao da se samo oni pitaju na ovoj utakmici. Kol Palmer je prvi gol postigao u 13. minutu, da bi drugi postigao samo pet minuta kasnije, a treći gol, odnosno het-trik je upisao posle samo 29 minuta igre. Viđen je još jedan gol u prvom poluvremenu, strelac je bio Nikolas Džekson. Već se na poluvremenu znalo da Everton nema ovde šta da traži.

U drugom poluvremenu su domaćini malo “umrtvili“ igru, ali loše izdanje popularnih “Karamela“ nije moglo ostati nekažnjeno. Kol Palmer je sa bele tačke postigao i svoj četvrti gol večeras u 64. minutu. Do kraja utakmice smo videli još jedan gol, Alfi Gilkrist je postigao prvenac u dresu Čelzija u 90. minutu.

Čelzi gotovo pa sigurno neće učestvovati u Evropskim takmičenjima sledeće godine, dok se Everton grčevito bori za opstanak u najvećem rangu Engleskog fudbala.