Liga Evrope – Leverkuzen u finišu matirao Vest Hem, Atalanta ubedljiva na Enfildu

Milan – Roma 0:1

8. minut – Svilar je sjajnom paradom sprečio vođstvo domaće ekipe

17. minut – GOOOOOL! Odlično je izveo korner Dibala, a Mančini je preciznim udarcem glavom doveo Romu u vođstvo

21. minut – Neverovatne šanse za Žirua, Lukaku je sprečio pokušaje Francuza i izbacio loptu sa gol linije

Benfika – Olimpik Marselj 2:1 (1:0)

16. minut – GOOOOOL! Rafa SIlva je izazvao erupciju u Lisabonu – Benfika vodi

52. minut – GOOOOOL! Anhel Di Marija donosi portugalskom timu vođstvo od 2:0

67. minut – GOOOOOL! Obamejang vraća gostenu život i pogotkom na asistenciju Ounahija ostavlja nadu francuskom timu

Liverpul – Atalanta 0:3 (0:1)

26. minut – Eliot je sjajno šutirao, ali su prečka, a potom sastiva bili saveznici Italijanima

38. minut – GOOOOL! Skamaka je šutirao, a Kalaher nije najbolje regaovao, te su gosti pred kraj prvog dela igre utišali Enfild

60.  minut – GOOOOOL! Atalanta duplira prednost na Enfildu, a drugi pogodak na susretu je postigao Skamaka

83. minut – GOOOOOL!Pašalić stavlja tačku na susret i vodi Atalantu u polufinale

Bajer Leverkuzen – Vest Hem 1:0

83. minut – GOOOOL! Hofman je doveo ekipu Ćabija Alonsa u prednost

91. minut – Bonifejs postiže pogodak i Leberkuzenu daje lepu zalihu pred odlazak u London

U ne toliko atraktivnoj utakmici, uspeo je Leverkuzen da savlada rivala i na revanš ode sa prednošću od dva gola