Madrid slavi Lunjina: Real se revanširao Gvardiolinom Sitiju!

Prenos uživo

1. minut – Utakmica je počela!

12. minut – GOOOOL! Sjajnu akciju je završio Rodrigo. Uspeo je Ederson da odbrani, ali je iz drugog pokušaja bio uspešan i doveo Madriđane u vođstvo.

20. minut – Haland je glavom zatresao prečku, a u nastavku akcije je Silva bio neprecizan i šutirao preko gola.

28. minut – De Brujne je šutirao sa distance, ali je sjajni Lunjin još jednom intervenisao

29. minut – Neverovatna šansa za Halanda, ali je odličan još jednom bio čuvar mreže gostujućeg tima

45. minut – De Brujne ne ponovo tukao iz kornera, ali je Lunjin još jednom fenomenalno intervenisao i ostavio svoj tim u vođstvu.

Kraj prvog poluvremena

52. minut – Mančester Siti je u potpunosti preuzeo inicijativu i preti u skoro svakom napadu

65. minut – Gvardiolin tim konstantno preti

75. minut – GOOOOL! Doku je prošao po levoj strani i uputio loptu u kazneni prostor. Nespretno je reagovao jedan od dimaćih igrača, a to je iskoristio De Brujne i zatresao mrežu za izjednačenje.

77. minut – Neverovatan promašaj Belgijanca! Povratnu loptu u srcu šesnaesterca je pokušao da iskoristi De Brujne, ali je šutirao krajnje neprecizno

90. minut –  Kraj regularnog dela.  Ide se u produžetke!

104. minut – Ridiger je propustio stopostotnu šansu! Štoper je sa pet metara promašio ceo gol!

120. minut – Kraj produžetaka!

PENALI:

Alvarez pogađa! 1:0

Modrić maši, ponovo sjajni Lunjin! 1:0

Silva je katastrofalno izveo jedanaesterac i pridružio se Hrvatu! 1:0

Belingem pogađa nakon dva promašena oenala! 1:1

Fenomenalni čuvar mreže nastavlja sa svojim odbranama. Ovog puta je Kovačić neprecizan! 1:1

Vaskez pogađa i dovodi Madriđane u vođstvo 1:2

Izjednačuju Građani 2:2

Naćo je siguran i dovodi opet Real u vođstvo 3:2