Radnički 1923 – Novi Pazar 3:1

1′ – Utakmica je upravo počela.

10′ – Adem Ljajić je pokušao da ugrozi gol Radničkog, ali nije bio precizan iz slobodnog udarca.

18′ – Omar Fajed ne može da nastavi utakmicu zbog povrede, zamenio ga je Islamović Sead.

22′ – Vajdi Sali je mogao da postigne prvi gol na utakmici, međutim šutnuo je malo pored gola.

27′ – Velika šansa za Radnički, ispred Salija se našao Bojat koji je poslao loptu u korner.

29′ – Bojat ponovo sjajan, zasmetao je Bevisu u šansi za gol.

31′ – GOOOOL!!!! Kilijan Bevis za 1:0! Mirković nemoćan.

34′ – PENAL ZA RADNIČKI! Islamović je igrao rukom u šesnaestercu!

35′ -GOOOOL!!!! Milutin Vidosavljević šalje loptu u jednu a golmana u drugu stranu. Radnički na „Čika Dači“ ima 2:0 posle 35 minuta igre.

39′ – Još jedna velika šansa za domaćina,, ali Mirković ne dozvoljava potpuni debakl svog tima u prvom poluvremenu.

45′ – Ćosić je mogao da reši pitanje pobednika posle samo 45 minuta, ali je bio neprecizan.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

46′ – Utakmica se nastavlja.

46′ – Ulazi Nikola Srećković, a izlazi Nikola Karaklajić.

54′ – Matija Gluščević je prvi igrač danas koji je dobio žuti karton.

56′ – Sejduba Suma je prvi igrač gostiju koji je dobio žuti karton.

61′ – Izlazi Opara kojeg menja Marko Obradović.

67′ – Bevis se našao u čistom ziceru, ali je Nikola Mirković ostao pribran, te mu je odbranio šut.

70′ – Dvostruka izmena u redovima Radničkog. Luka Zorić i Dilan Ortiz menjaju Milana Aleksića i Vajdija Sahlija.

72′ – Matić pravi četvrtu izmenu danas, izašao je  Jih-ho-Džo, a ušao je Nikola Knežević

72′ – GOOOOL!!! Nikola  Srećković je iz voleja smanjio rezultat i tako ostavio nadu za produžetke.

76′ – Izlazi strelac drugog gola za domaćine, menja ga Vasilije Đurić.

83′ – Rafael Floro je dobio žuti karton zbog starta kojim je prekinuo kontru protivnika.

85′ – Sćepović i Dadić su nagrađeni žutim kartonima zbog međusobne rasprave.

86′ – Još jedva dvostruka izmena domaćeg tima. Bojan Adžić i Miloš Vidović ulaze na teren, dok Kilijan Bevis i Matija Gluščević izlaze.

90′ – Utakmica je produžena za devet minuta.

90+8′ – GOOOOL!!! Sve je rešio Dilan Ortiz golom u dubokoj sudijskoj nadoknadi, Adžić je asistirao!