Radnički 1923 – Vojvodina 0:1

KRAJ UTAKMICE! ŠTETA JE ŠTO JE FUDBALSKA BAJKA RADNIČKOG ZAVRŠENA NA OVAJ NAČIN, IAKO SU PRAKTIČNO BILI ODSUTNI TOKOM MEČA. VOJVODINA IDE U FINALE KUPA!

90+1′ – GOOOOOOOOLLL!!! Nakon deset minuta ničega, Seid Korać je ostao sam i glavom pogodio nakon fenomenalnog centaršuta Vukana Savićevića!!

82′ – Dadića je zamenio Pecelj, a na drugoj strani Zukića Vukanović. Nikakvih rezultata ne daju izmene i čini se da su se oba tima pomirila sa izvođenjem penala.

75′ – Oba tima pokušavaju da dođu do gola manje napornom metodom – putem centaršuta. Za sada odbrane na čelu sa golmanima dobro reaguju.

68′ – Nikakvih šansi u poslednjih nekoliko minuta. Spremaju se timovi za izuzetnu završnicu. Radulović je zamenio Kembela u redovima Vojvodine.

60′ – Zorić menja Vižđija, a umesto Đurića ulazi Kilijan Bevis!

55′ – Prvi šut u okvir gola Kragujevčana! Đurić je gađao sa 25 metara, pravo u Carevića. Da li će pokušaj da rastereti domaći tim da zaigra ofanzivnije?

52′ – Centriraju Novosađani sa leve strane, a lopta je iznenadila Jamajkanca pa je sa pet metara mogao i bolje da je zahvati. Gosti su u naletu.

47 – Ponovo dobra šansa za Vojvodinu. Kembel je bio u odličnoj poziciji, ali mu je lopta prešla preko noge i spasila Kragujevčane možda i od gola.

46′ – POČELO JE DRUGO POLUVREME!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA! Lepa atmosfera bez previše prilika, osim napada Vojvodine u 24. minutu. Radnički bez ozbijlnog šuta u okvir gola.

44′ – Igra Radničkog je atraktivna, ali ne daje željene rezultate u vidu ozbiljnih šansi. Izuzetno se oseća odsustvo Kilijana Bevisa.

42′ – Kembel po drugi put pokušava da iznenadi Carevića udarcem iz nezgodne pozicije, ali je golman Novosađana izuzetno pribran.

38′ – Mirniji period meča. Igrači Radničkog nikako da pokažu pred oko 12000 ljudi igru u kojoj svi ljubitelji sporta uživaju ove sezone. Moguće da je u pitanju preveliki pritisak.

32′ – Vidosavljević mora da izađe iz igre, a menja ga Dilan Ortiz koji je poslednji ligaški meč takođe prerano završio zbog povrede. Radnički ima dosta problema sa povredama. Navijači Vojvodine nakon pola sata ulaze na meč.

29′ – Aleksić pokušava da pripreti, prošao je sjajno kroz odbranu Vojvodine, ali je Crnomarković uklizao u poslednjem trenutku.

24′ – PRVA OZBILJNA ŠANSA ZA VOJVODINU! Lazarević je ostao sam sa desne strane iskosa, njegova lopta je završila na petercu odakle je Ivanović  gađao,  a Leković uspeo da odbrani. Lopta se odbila do Serija čiji je udarac Ćosić zaustavio na gol liniji!

21′ – Još uvek se situacija ne menja. Radnički igra jako oprezno, pa im odgovara što sudija Marković dozvoljava malo intenzivniju igru. Navijači mogu da uživaju u atmosferi koju je ukrasila i takozvana ,,šetalica“ na kojoj se nalazi lik čuvenog Danila Stojanovića po kom je stadion dobio naziv Čika Dača.

15′ – Za sada blagu inicijativu ima Vojvodina. Centaršut Lazarevića je otklonjen lako, kao i pokušaj Gluščevića na drugoj strani zahvaljujući spretnom uklizavanju Đorđevića.

11′ – Ivanović je uputio prvi šut, ali je izblokiran. Nema ozbiljnijih prilika.

9′ – Ukazana je pomoć Njegošu Petroviću pa se meč nastavlja.

6′ – Kao što se i očekuje na ovako važnom meču, uvodne minute obeležava ispitivanje snaga uz opreznu igru. Atmosfera na stadionu je fantastična, prava fudbalska uz odličnu posećenost!

1′ – Utakmica je počela!