Rapsodija FMP-a u poslednjoj četvrtini

Košarkaši FMP-a su u Železniku savladali ekipu Mornara iz Bara rezultatom 111-94.

Utakmica je bila izuzetno izjednačena. U prvoj četvrtini smo videli dosta minijatura obe ekipe koje su im pomogle da održe međusobni priključak.

Blago vodstvo domaćina u prvoj četvrtini gosti su uspeli u potpunosti da nuliraju u drugoj tako da se na kraju poluvremena pobednik nije mogao ni nazirati s obzirom da su igrači Mornara dobili drugu četvrtinu sa četiri razlike.

Taman kada se učinilo da će gostujući tim ipak uspeti da izvuče povoljan rezultat domaćin je sa jednim pojnom razlike pobedio u prvoj četvrtini i tako nagovestio potpunu dominaciju koja će uslediti u poslednjem periodu meča.

Četvrta četvrtina je donela izuzetno ubedljivu igru ekipe FMP-a Koja je jedina postojala na terenu i sa čak 17 razlike odnese pobedu u poslednjem periodu kao i u celom meču.

Najefikasniji strelac na meču je bio Dan Martin iz redova ekipe Mornara dok je u dresu FMP-a blisto Stojanović koji je na 21 poen dodao i devet skokova.