Utakmice počinju u 18 časova, a Max Sport će uživo prenositi oba meča!

Mladost – IMT   1:2

Postave:

Mladost: Stamenković, Andrić, Cvetinović (27. Milošević), Leković, Varjačić, Pereira, Pejović, Udovičić, Ćirić, Bojović, Veličković.

IMT: Gordić, Ćirković, Lambulić, Ćosić, Cinovic, Zuflić, Krstić, Radočaj, Terzić, L . Luković, M. Luković.

1. minut – Utakmica je počela!

22. minut – “Traktoristi” su uputili četiri šuta, ali sve šanse su do sada bile bezopasne. Sa druge strane Mladost nije još zapretila

27. minut – Morao je ranije Cvetinović da napusti usled povrede. Zamenio ga je Milošević

45. minut – GOOOOL!  Dugo je trajala VAR provera, ali je glavni arbitar na kraju pokazao na belu tačku. Siguran izvođač najstrože kazne je bio Varjačić

54. minut – GOOOOL! Nikola Terzič vraća IMT u život i izjednačava rezultat

56. minut – GOOOOOL! U potpunosti su Beograđani preokrenuli rezultat. Nespretno je reagovao Milošević, koji je loptu smestio u svoju mrežu

Spartak – Javor 1:0

Postave:

Spartak: Vulić, Mijailović, Bogićević, Ćalasan, Stanojev, Mijić, Đurasović, Vitorović, Todoroski, Tomović, Atule.

Javor: Manojlović, Dolmagić, Tojcić, Leandro, Obradović, Milošević, Gojković, Dokure, Marjanović, Šarić, Stjuart.

24. minut – Subotičani imaju kontrolu nad utakmicom, Javor bez izglednih prilika u prvih pola sata

45. minut – Kraj prvog poluvremena

71. minut – Ne toliko interesantna utakmica u Subotici

82. minut – Jedan od retkih pokušaja na utakmici – Mijić je šutirao a Manojlović sigurno intervenisao

90. minut – GOOOOL! Ognjen Mudrinski je zatresao mrežu u finišu susreta, a nemoćan je bio Manojlović. Iskoristio je napadač povratni pas Krsmanovića i poentirao za tri boda!