Voždovac nastavlja sa negativnim rezultatima, Radnički iz Kragujevca naneo još jedan poraz „Zmajevima“

U poslednjem kolu Mocart Bet Super Lige Srbije, Voždovac je na svom terenu poražen od Radničkog iz Kragujevca 2:1, (1:1).

Posle samo 11 minuta igre, Vasilije Đurić je doveo prednost Radničkom na asistenciju Milana Aleksića. Gosti su vodili samo sedam minuta, Vukašin Đurđević je izjednačio rezultat, asistirao mu je Mihajlo Nešković.

Prva prinuđena izmena je viđena već u 23. minutu kada se Stefan Pirgić požalio na povredu, te je morao da napusti teren, zamenio ga je Vladimir Miletić.

Drugo poluvreme je bilo mirno sve do 71. minuta kada je Milutin Vidosavljević poslao loptu iza Marka Gudžulića, Milan Aleksić je upisao svoju drugu asistenciju na ovoj utakmici.

U nadoknadi vremena je Danilo Teodorović izjednačio rezultat, ali nakon VAR provere pogodak poništen zbog ofsajda, time je klub iz Kragujevca odneo sva tri boda sa krova.