Petrović u poslednjim sekundama za peti uzastopni poraz crno-belih: Partizan – Vojvodina 2:3

90+4 GOOOOOL! Njegoš Petrović u poslednjim sekundama meča postiže sjajan gol i donosi pobedu Vojvodini!

78’ Još jedan poništen pogodak Vojvodini!

67’ Vukanović je zatresao prečku i najavio ofanzivu Novosađana i napad na tri boda.

65’ Partizan mnogo konkretnija i opasnija ekipa u ovom periodu igre

58’ Samo minut kasnije Vojvodina je mogla do novog gola, ali je pogodak poništen nakon faula Mateusa nad Antićem.

57’ GOOOOOL! Stojković je probio po desnoj strani i ušao u šesnaesterac, te pogodio mrežu za izjednačenje!

56’ Zahid je pokušao glavom, ali je lopta otišla pored gola.

44’ GOOOOOL! Zukić je postigao sjajan pogodak sa ivice šesnaesterca i doveo Vojvodinu u vođstvo.

38’ GOOOOOL! Neverovatna greška Jovanovića, koji je loše procenio putanju lopte, posle je na nju naleteo Seri i izjednačio.

31’ Stojković je sprečio pogodak Serija, kada je glavom blokirao udarac igrača Vojvodine.

22’ Saničanin je umalo vratio Crnomarkoviću, kada je uklizao na pokušaj jednog od ofanzivaca Novosađana, ali je loptu uhvatio Jovanović.

18’ GOOOOOL! Zahid je pokušao povratnim dodavanjem da uposli nekog od saigrača, ali je Crnomarković naleteo na loptu i smestio je u svoju mrežu.

15’ Crno-beli su u potpunosti bezopasni u uvodnim minutima utakmice

SASTAVI

PARTIZAN: Jovanović, Stojković, Filipović, Saničanin, Antić, Stjepanović, Janković, Natho, Zahid, Kalulu, Saldanja.

VOJVODINA: Carević, Lazarević, Korać, Crnomarković, Indio, Savićević, Petrović, Radulović, Zukić, Seri.