Bohum bliži opstanku posle pobede nad Union Berlinom!

Fudbaleri Bohuma trijumfovali su kao gosti protiv ekipe Uniona iz Berlina rezultatom 4:3 u 32. kolu nemačke Bundeslige, što je bio uzbudljiv meč u nemačkoj prestonici.

Ova pobeda je Bohumu donela drugu uzastopnu pobedu i poboljšala šanse za opstanak. Iako Erhana Mašovića nije bilo u startnoj postavi, Bohum je dominirao prvih 45 minuta, stekavši prednost od 3:0 zahvaljujući golovima Maksimilijana Viteka i Kevena Šloterbeka.

Nakon tri izmene na poluvremenu, Union je brzo smanjio zaostatak golovima Jorbea Fertesena i Krisa Bedije, ali je Bohum odgovorio novim golom Filipa Hofmana. Iako je Benedikt Holerbah umanjio zaostatak Uniona, rezultat se nije promenio do kraja meča, što je Bohumu omogućilo da preskoči Union na tabeli u borbi za opstanak.