GOL KOJI ĆE SE PREPRIČAVATI: Burmaz postigao spektakularan gol sa 25 metara! (VIDEO)

Borisav Burmaz, srpski napadač koji nastupa za Rapid iz Bukurešta, još jednom je briljirao na terenu i privukao pažnju na sebe na fantastičan način.

U utakmici protiv Kluga (3:2), iako je njegov tim poražen, Burmaz je ostavio dubok utisak postigavši spektakularan gol iz slobodnog udarca sa oko 25 metara udaljenosti, što je oduševilo navijače.

Ušao je na teren u 58. minutu, a već dva minuta kasnije je svojim snažnim udarcem savladao golmana protivnika. Za Rapid je do sada odigrao 17 utakmica, na kojima je postigao šest golova i upisao dve asistencije.

Vredno je napomenuti da je Burmaz u Rumuniju stigao iz Voždovca za transfer od 400.000 evra, nakon što je nastupao za Grafičar i Radnički 1923.