Olimpijakos – Aston Vila 2:0

1′ – Utakmica je upravo počela.

5′ – Dobar centaršut Megina, ali je odbrana Olimpijakosa to rutinski odbranila.

10′ – GOOOOOOL!!!! Kvini je dodao loptu El Kabiju koji je morao samo da gurne loptu u nebranjenu mrežu!

18′ – Od kada je domaćin poveo, svesno su prepustili posed gostima.

25′ – Daglas Luiz je šutirao iz velike udaljenosti, ali je Colakis sjajno reagovao.

27′  Bejli pokušao da ugrozi gol domaćina glavom, ali na njegove nesreću bio je neprecizan.

34′ – Luiz je imao izglednu priliku iz slobodnog udarca, ali je upropastio jednu od većih šansi za Aston Vilu.

43′ – Ređaju se šanse za klub iz Birmingema, ali domaćini imaju za sada odgovor na sve.

45′ – Prvo poluvreme je produženo za četiri minuta.

45+4 ‘ – Sjajna odbrana Colakisa na snažan šut Bejlija.

45+5′ – Prvi žuti karton je dobio Daglas Luiz.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

46′ – Drugo poluvreme je upravo počelo.

53′ – Podens ja zaradio javnu opomenu u vidu žutog kartona.

56′ – Kako je utakmica sve bliža i bliža kraju, Aston Vila sve manje napada.

58′ – Prvu izmenu na utakmici je napravio Emeri koji je iz igre izveo Bejlija, a umesto njega je ušao Duran

63′ – Olimpijakos čeka svoje prilike iz kontre, dok Unai Emeri sve karte baca u napad.

64′ – Podens izlazi, Masuras ulazi.

65′ – Irogbunam je zamenio Dijega Karlosa, odnosno ofanzivni igrač menja defanzivnog.

68′ – Kvini je upisan u beležnicu Cvajera.

73′ – Irogbunam je samo posle osam minuta na terenu dobio žuti karton.

73′ – Horta je zamenio Iboru.

78′ – El Kabi je postigao drugi gol na meču, ali je poništen zbog ofsajda.

81′ – GOOOOOL!!!! Nakon VAR analize, gol koji je postigao El Kabi ipak je priznat jer nije bila nedozvoljena pozicija.

87′ – Trostruka izmenu u redovima Aston Vile, Keš, Luka Dinj i Bejli su napustili teren, a Kesler Hajden, Munro i Kelimen su ušli u igru.

89′ – Duran je zaradio žuti karton.

90′ – Utakmica je produžena kao i prvo poluvreme, za četiri minuta.

90’3’ – Votkins je pokušao glavom da lobuje Colakisa, ali je ovaj ostao pribran i izbacio loptu u korner.