Poslednji učesnik Fajnal-fora je Olimpijakos!

Poslednji tim koji se plasirao na Fajnal-for je Olimpijakos koji je slavio u Blaugrani protiv Barselone 59:63. Najistaknutiji u redovima tima iz Španije je bio Laprovitola koji je meč završio sa 17 poena, sedam skokova i četiri asistencije, dok je za Olimpijakos Mekisik upisao 12 poena uz dva skoka, a Milutinov je ostvario dabl-dabl učinak sa 10 poena i isto toliko skokova.

Prva četvrtina je pripala domaćem timu koji je postigao 12 poena, dok su gosti upisali samo 9.

U drugoj deonici je Barselona imala priliku da napravi i dvocifrenu prednost, ali je tim iz Grčke uspeo to da odbrani, te je poluvreme završeno 27:25.

Treća četvrtina je pripala gostima jer su uspeli da izjednače rezultat i tako su pred završnih 10 minuta anulirali prednost domaćina.

U poslednjoj deonici je Olimpijakos uspeo da preokrene rezultat, te su održavali stečenu prednost do samog kraja.