Prva iskra upisala tri vredna boda protiv Torlaka

U prvoj utakmici 27. kola Srpske lige „Beograd“ fudbaleri Prve iskre su ostvari pobedu na gostovanju savladavši Torlak rezultatom 3:2.

Za razliku od ekipe iz Kumodraža koja je odavno izgubila bitku da sačuva status srpskoligaša, „hemičari“ su sa ova tri boda znatno uvećali šanse da i od naredne sezone igraju u istom rangu.

Posle dosuđenog penala Aleksa Veličković je u 16. minutu doneo prednost Prvoj iskri. U nastavku Šarić je udvostručio prednost i već tada se naslućivalo ime pobednika.

Ipak, Torlak upeva da smanji prednost kada je mrežu golmana Čukuranovića pogodio Šalipur. Međutim, sve je bilo kratkog daha, jer je Aleksić samo dva minuta kasnije povisio na 3:1.

Do kraja meča ekipa iz Kumodraža je uspela da postigne još jedan gol kada je strelac bio Vukotić.

U ostalim utakmica 27. kola sastaju se- subota: Sinđelić – Studentski grad (10.00), Teleoptik – Radnički (O) (11.00), Brodarac – PKB (12.00), Budućnost – Jedinstvo (16.30), Rad – BASK TEK (16.30), GSP Polet Dotćol – Zemun (16.00), nedelja: Zvezdara – Ušće Novi beograd (16.30).