Okružna liga Zaječar: Sudija Prvulovic spakovao bodove i poslao u Lubnicu

U 7. kolu okružne lige Zaječar sastale su se ekipe Velike Jasikove i Radnicki 1946 iz Lubnice.
Na vrelom terenu „Ušće“ u Velikoj Jasikovi po tmurnom vremenu gledaoci su mogli da vide tri pogodka.
Igrač utakmice sudija Stefan Prvulović.
U prvom poluvremenu nije bilo izglednih prilika za pogodak pa se na odmor otišlo nepopularnim rezultatom 0:0 ali se mora napomenuti da je sudija Stefan Prvulović počeo da priprema teren za ono što sledi. Od samog starta je sudjenje bilo tendenciozno u smeru da se nanese šteta fudbalskom klubu iz Velike Jasikove.
Na početku drugog poluvremena sudija je jedva dočekao da dosudi bezkontaktni penal. Sigurno se pitate šta to znači, a to znaci da je start igrača postojao ali da nije bilo kontakta izmedju igrača već da je igrač FK Lubnice sam pao što je sudiji i sam priznao. Gosti su realizovali penal i došli do vodjstva. U sledečem napadu FK Velike Jasikove u skoku u kaznenom prostoru je laktom udaren igrač Velike Jasikove ali je sudija ostao nem, a igrac jasikove na zemlji. U 70. minutu je Velika Jasikova došla do izjednačenja preko Todorovića koji se tom prilikom povredio. U sledećem napadu FK Radničkog sudija je mnogo blažu situaciju od gorepomenute u kaznenom prostoru FK Radničkog sankcionisao prekršajem i time direktno uticao na rezultat utakmice jer su gosti iz slobodnog udarca postavili konačan rezultat 1:2 tako što je udarac gostiju odbranio golman domaćih ali je na odbijenu loptu natrčao igrač Radnickog i poslao je u mrežu.
VESTI IZ SVETA: Ugalj je mnogo skup.