ŠOK: Ožegović postigao PRVENAC pa se ZAMERIO delijama!?

Imao je sreće nekadašnji fudbaler Partizana

Fudbaleri Arsenala savladali su Spartak Moskvu rezultatom 3:2, a jedan od strelaca za ekipu iz Tule bio je Ognjen Ožegović, koji je ovim golom upisao prvenac u ruskom prvenstvu.

Spartak je još jednom pokazao da se nalazi u veoma lošoj formi pošto se trenutno nalazi na tek šestom mestu. U redovima Moskovljana nastupio je, nekadašnji kapiten Crvene zvezde, Marko Petković koji se nije proslavio na meču sa Arsenalom. Iako nije direktni krivac ni za jedan gol, desni bek nije bio na očekivanom nivou.

U 35. minutu Ožegović je izveo penal i promašio, ali na njegou sreću ispravio se dmah i time done izjednačenje svom timu. Spartak je na poluvreme otišao sa prednosti od jednog gola, ali je ekipa iz Tule potpuno preokrenula meč u drugom poluvremenu i zasluženo slavila.