ODLIČNO: Srbija „GAZI“ ga Ligi B!

U Humskoj sve polako dolazi na svoje mesto.

Posle razočaravajućeg prvog poluvremena, tokom kojeg je i Litvanija bila veoma blizu vođstva, selektor reprezentacije Srbije Mladen Krstajić konačno je odlučio da pojača napad i da uz Mitrovića u špicu zaigra i Aleksandar Prijović, koji je zamenio Gaćinovića.

Nismo dugo čekali na željeni rezultat.

Prvo je u 51. minutu Zulpa postigao autogol posle kornera za naš tim, a prednost Srbije duplirao je Mitrović posle centrašuta Živkovića sa desne strane – 2:0! Ovo je njegov šesti pogodat u šest utakmica Lige nacija i najbolji je strelac ovog takmičenja.

Ali, ponavlja nam se boljka iz meča sa Crnom Gorom.

Umesto da rutinski privedemo meč kraju, dozvolili smo protivniku da se vrati u igru. Posle prodora gostiju po desnoj strani, usledio je centaršut u kazneni prostor, a tamo se najbolje snašao Petravičijus i zatresao mrežu Predraga Rajkovića.