LOPOVLUK: PSŽ vodi pod SUMNJIVIM okolnostima!

Marakana je spremna za epski duel.

Fudbaleri Crvene zvezde sastaju se u okviru šestog kola grupne faze Lige šampiona sa ekipom PSŽ-a na našem najvećem stadionu – „Rajko Mitić“. Izabranici Vladana Milojevića pokušaće da naprave veliko čudo i trijumfom dođe u priliku za poziciju broj tri i ostvari plasman u Ligu Evrope. Detalje sa ovog meča možete pratiti uživo putem portala Srbija Danas.

9. minut: PSŽ je poveo 1:0! Pavkov je bio oboren na sredini terena, međutim sudija nije svirao prekršaj… Usledila je brza kontra Parižana koju je započeo Mbape i na vreme uposlio Nejmara. Urugvajac je sa dva metra zatresao praznu mrežu.

7. minut: Pritisak PSŽ-a, međutim, Zvezdina odbrana deluje sigurno od starta meča.

3. minut: Terenska inicijativa gostiju i prva zanimljiva situaciju u kaznenom prostoru Zvezde. Mbape je iscenirao pad, pa je glavni arbitar samo odmahnuo rukama.

1. minut: Sitan vez fudbalera PSŽ-a i korner odmah na startu utakmice, ali je Verati loše izveo udarac iz ugla.

Nezapamćena atmosfera na Marakani. Prelepa koreografija koja je ulepšala fudbalski ambijent, a meč je konačno počeo!