ZVEZDA POBEDILA: Šta SADA sa IGRAČIMA!?

Čukarički zabeležio prvi poraz kod kuće u sezoni.

U 21. kolu Superlige Srbije, fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su još jednu pobedu pošto su savladali Čukarički na Banovom brdu sa 2:1.

Nakon nekoliko opasnih napada Zvezde na početku meča, gosti su uspeli da stignu do vođstva u 24. minutu kada je EL Fardu Ben postigao pogodak sa bele tačke nakon prekršaja Puškarića nad Boaćijem.

Međutim, radost šampiona Srbije trajala je tek četiri minuta – toliko je trebalo Luki Stojanoviću da poravna rezultat nakon lepe akcije po desnoj strani.

Ekspresno je odgovorio Ričmond Boaći koji je u 30. minutu savladao Stevanovića i svojoj ekipi ponovo doneo prednost pre odlaska na odmor.

Golove iz prvog poluvremena možete videti OVDE.

Drugi deo meča je počeo katastrofalno po „Brđane“ koji su ostali sa igračem manje jer je Kopitović dobio drugi žuti karton kada je napravio penal nad Ebisiliom.

Sreća po domaćine, pa je Stevanović odbranio penal Benu u 48. minutu meča.

Do kraja susreta, fudbaleri Vladana Milojevića su pokušavali da overe trijumf opasnim napadima, Čukarički je u finišu meča uzvratio preko Docića, ali promene rezultata nije bilo.