RAKEEEETA: Evropa u ŠOKU, Ronaldo GOLOM POCEPAO mrežu!

Da li je Juventus oštećen na početku meča?

U prvih 45 minuta u dve utakmice Lige šampiona videli smo dva pogotka i mnogo uzbuđenja, naročito u Torinu.

Juventus nakon prvog poluvremena vodi rezultatom 1:0 protiv Atletika, „Stara dama“ je od samog početka nametnula svoj ritam i stigla do pogotka u četvrtom minutu koji je ipak poništen zbog faula nad Oblakom.

Ono pravo usledilo je u 27. minutu kada je Kristijano Ronaldo sjajno iskoristio odličan centaršut Bernardeskija sa desne strane, nadskočio Huanfrana i glavom savladao golmana „Jorgandžija“.

Do kraja poluvremena probao je i Bernardeski iz slobodnog udarca, te Ronaldo i Kjelini, da bi Morata uzvratio u poslednjim trenucima prvog dela meča.

Ipak, na odmor se otišlo minimalnom prednošću koja nam garantuje odličnu utakmicu i u nastavku.

Daleko neizvesnije je u Mančesteru gde Siti ima tri gola prednosti u odnosu na Šalke.

Poveli su domaći golom Serhija Aguera u 35. minutu nakon što je Bruma skrivio penal.

Tri minuta kasnije, Argentinac je postigao svoj drugi pogodak posle sjajne akcije i asistencije Sterlinga, da bi na 3:0 povisio bivši fudbaler Šalkea Liroj Sane u 43. minutu.

Građani su na pravom putu da se plasiraju u narednu rundu Lige šampiona jer je pred Nemcima nemoguća misija da postignu najmanje četiri gola u narednih 45 minuta.