LJUBIMAC OSTRVA: Srpskog igrača OBOŽAVAJU svi!

Odigrana utakmica 10. kola engleskog šampionata.
U Londonu, na stadionu „Emirati“ odigran je mali gradski derbi između Arsenala i Kristal Palasa, a na kraju je bilo 2:2. Na poluvremenu su vodile Tobdžije, zahvaljujući ranim golovima Sokratisa i Davida Luiza, u 7. i 9. minutu. Prednost domaćina je smanjio reprezentativac Srbije Luka Milivojević. Kapiten Orlova iz Londona zadužen je za izvođenje penala. I ovaj je uspešno izveo, pa je u 32. minutu bilo 2:1. Konačan rezultat je postavio Džordan Aju u 52. minutu.

U 83. minutu, gol je dao Arsenal, tačnije Sokratis, ali je poništen posle VAR „intervencije“ zbog faula nad Milivojevićem.

Možete i da pogledate kompletnu tabelu na kojoj je Arsenal peti, a Kristal Palas šesti. Razlika je samo jedan bod.