REŠETA BEZ STAJANJA: Uskoro DOLAZI i u Beograd!

Nova pobeda lidera Bundeslige.
Fudbaleri Bajerna iz Minhena savladali su Union Berlin na „Alijanc Areni“ sa 2:1(1:0). Golove za Bavarce postigli su Pavar u 13. i Robert Levandovski u 53. minutu, što je Poljaku neverovatan 13. gol na tek osam bundesligaških mečeva. Gosti su smanjili iz penala, preko Poltera u 86. minutu, a zanimljivo je da je klub iz prestonice Nemačke propustio šansu da realizuje još jedan penal koji je promašio Anderson u 58. minutu utakmice.

Veliki derbi odigran je u Gelzenkirhenu, gde su Šalke i Borusija Dortmund razočarali sve remiziravši bez golova. Lajpcig je poražen u Frajburgu (2:1), dok je Hofenhajm savladao Hertu u Berlinu sa 3:2.

Posle devet odigranih kola Bavarci su lideri Bundeslige sa 18 bodova, jednim više od Frajburga, a dva od „Milionera“.