DELIJE PONOSNE: Tomane je već BIVŠI, sviđa im je njegova ZAMENA!

Zvezda vodi nakon prvih 45 minuta.

Nakon prvih 45 minuta igre u Šapcu ekipa Crvene zvezde vodi sa 0:1.

U prvih petnaestak minuta bez konkretne šanse u Šapcu, ekipe Crvene zvezde i Mačve su uglavnom igrale na sredini terena, uz nekoliko izleta pred gol Šapčana kada je odbrana ovog tima bila na mestu.

Katai, Spiridonović i Ivanić su kombinovali, pokušavali da doture loptu do Krstovića koji se jasno trudio da se ustali na mestu startera među ostalim napadačima.

Upravo je Krstović imao sjajnu šansu, tačnije dve šanse u jednom minutu, baš kao i Sanogo, situacija pred golom Mačve se komplikovala i mnogi su očekivali gol.

Igrao se 20. minutu kada je Katai odlično izveo solo akciju, ali je šutirao samo u golmana Perića. Četiri minuta kasnije gol.

Ivanić i Katai su kombinovali ispred kaznenog prostora domaćih, stigla je lopta do Krstovića koji uspeva na sjajan način da se oslobodi protivnika i da postigne gol za 0:1.

Malo je falilo da bude i 0:2 kada je Katai pogodio prečku pet minuta kasnije iz slobodnog udarca.

U nastavku mirnija situacija, ali je Zvezda ta koja je trenutno bliža drugom golu nego Mačva prvom. Katai je pogodio još jednu prečku, ovoga puta iz igre.

Mačva: Perić – Pejović, Mijailović, Ristivojević, Knežević, Ivić, Božić, Dabić, Adamović, Marković, Zukanović.

Klupa: Samurović, Pešić, Subotić, Obrovac, Milinković, Dukić, Mijailović, Trimanović.

Crvena zvezda: Borjan, Gobeljić, Pankov, Degenek, Rodić, Sanogo, Nikolić, Ivanić, Spiridonović, Katai, Krstović.

Klupa: Popović, Gajić, Babić, Eraković, Petrović, Vulić, Gavrić, Radulović, Vukanović, Ben, Boaći.