STARE RANE I DALJE BOLE: Partizan GUBI na poluvremenu!

Moraće Partizan da napadne!
Nakon prvih 45 minuta Napredak vodi protiv Partizana u Kruševcu sa 1:0.

Napredak je bio veoma opasan u prvih 20 minuta utakmice i to iz kontranapada, pretili su preko Abubakara Oumarua, bivšeg fudbalera Partizana.

Sa druge strane crno-beli su imali loptu u svom posedu, ali bez bitnijih šansi, Napredak je vrlo dobro organizovao odbranu i nije lako doći do gola golmana Živkovića.

Ono što treba napomenuti jeste da je bio dobar tempo u prvih 30 minuta utakmice, ali na nesreću po gledaoce kraj malih ekrana, promene rezultata nije bilo.

Sve se svodilo na poluprilike i na jednoj i na drugoj strani, pa golmani i nisu imali previše posla u prvih 45 minuta.

Onda u samom finišu šanse.

Najbolju šansu smo videli u 45. minutu, bila je kontra Napretka, Oumaru je fantastično uposlio Kočića koji nije uspeo da savlada Popovića, na kraju je odlično reagovao i Ostojić.

I onda 1:0 za Napredak u prvom minutu nadoknade, lopta je došla do sjajnog Kočića, veliko pojačanje Napretka ovog leta, uspeo je da zadrži loptu, da je zarola i da savlada Popovića za 1:0!

Očekujemo ofanzivniji Partizan u nastavku…

Napredak: Živković, Stević, Mršić, Marinković, Leković, Kostić, Milovanović, Spremo, Markoski, Kočić, Oumaru.

Partizan: Popović, Miletić, Ostojić, Vitas, Urošević, Zdjelar, Natho, Suma, Stevanović, Asano, Sadik.