Čajetina posle preokreta pobedila Prvi Partizan!

U utakmici 6. kola Zlatiborske Okružne Lige grupa B, na stadionu Švajcarija, Čajetina je ugostila Prvi Partizan iz Užica.
Utakmicu je sudio Novovarošanin Jovan Raketić a na tribinama se okupilo oko 50-tak gledalaca.

Već u 2. minutu istakao se golman gostiju Đurić, u 19. minutu prvi pokušaj Prvog Partizana ali lopta odlazi preko gola. U 29. minutu gosti dolaze do prednosti, strelac Milaćević.

U 31. i 33. minutu pokušaji Obradovića i Saše Filipovića ali Đurić ponovo na visini zadatka.

Na startu drugog dela trener domaćih Darko Vidić vrši trostuku promenu, ulaze Dejan Filipović, Ivan Lazović i Aleksandar Savić, dok trener gostiju Halilović u svlačionici ostavlja Goronjića a uvodi Nikolu Nikolića.

U 47. minutu domaći tim golom Aleksandra Savića dolazi do izjednačenja.

U 52. minutu posle greške domaće odbrane Milaćević obilazi golmana Rolja i šutira ali se ovaj ispruža i brani šut, lopta se odbija u polje i iz kontre Čajetina dolazi do 2:1, strelac Saša Filipović.

U 61 minutu penal za domaće. Loptu uzima brat od Saše Filipovića, Dejan, ali promašuje ceo gol.

Do kraja susreta domaći tim imao je još prilika ali bez realizacije.

FK Čajetina: Predrag Rolj 7, Branko Milosavljević 6.5, Željko Stanić 6.5, Nikola Kokorović 7, Djordje Dedić 7, Ivan Marić 6.5, Stefan Škodrić 6.5, David Obradović 7, Marko Kostadinović 6.5, Saša Filipović 7.5, (Aleksandar Savić 7.5, Dejan Filipović 6, Ivan Lazović 7, Matija Lazović – )

FK Prvi Partizan: Nemanja Djuric 7, Ivan Todorović 6, Bojan Perišić 6.5, Ivan Goronjić 6, Nemanja Trijić 6.5, Pavle Nedić 6, Milisav Radojičić 6, Radan Kovačević 6.5, Dušan Djurić 6, Marko Delić 6, Bojan Milaćević 7, (Nikola Nikolić 6, Mijodrag Lazarević -, Miloš Vitić -)

Igrač utakmice: Saša Filipović (Čajetina)