Šećeranac sa 2 gola ispratio odličnu ekipu Kovilova!

Prvo kolo prolećnog dela sezone počeo je dobro za Fudbalski klub Šećeranac Ada, osvojena su tri boda protiv neugodne ekipe FK PKB Kovilova.

Početak utakmice doneo je inicijativu gostujuće ekipe, gde su stvorene dve odlične prilike jedna je završila na stativi, a drugu je odlični golman domaćeg kluba odbranio. 17. minut donosi vođstvo ekipe FK Šećeranac Ade, odličnog centaršut sa leve strane Andrić Nemanje pronalazi Filipa Protića na šesnest metara on odličnim driblingom prolazi jednog protivničkog igrača i preciznim udarcem po zemlji donosi vođstvo od 1:0 .

Napadala je ekipa FK PKB Kovilova i pokušavala da izjednači rezultat do poluvremena ali dobra odbrana domaćina nije dozvolila.

Drugo poluvreme je počelo inicijativom gostujućeg tima ali svi napadi su bili jalovi. Sredinom drugog poluvremena odlično izveden kontra napad domaće ekipe ali je u završnici Luković Vujica odličnim lob udarcem pogodio prečku.

90. minutu utakmice domaća ekipa dolazi do drugog pogotka iz odlične oduzete lopte na sredini terene, lopta je poslata do Andrić Nemanje, a on odličnim solo prodorom završa preciznim udarcem u malu mrežicu gola.

Ekipa FK PKB Kovilova je pokazala jednu odličnu igru i sigurno će ove polusezone osvojiti mnogo više bodova i ostati u ligi pošto to i zaslužuju po prikazanoj igri.

STARTNE POSTAVE

Šećeranac Ada: 1-Marković; 2-Cvetković; 3-Pavlović; 4-Trifunović; 5-Karić; 6-Kaurin; 7-Luković; 8-Ivanišević; 9-Đurđevac; 10-Protić; 11-Andrić.

PKB Kovilovo: 1-Duvnjak; 2-Ilić; 3-Vasić; 4-Uzunović; 5-Pranj; 6-Aćimović N; 7-Milinković; 8-Grujić; 9-Odžić; 10-Aćimović J; 11-Kostić.

U sledećem kolu Šećeranac je opet domaćin, ovoga puta ekipi Siti sport klub, dok ekipa Kovilovo dočekuje Rakovicu na svom terenu.