Tempo nastavlja sa odličnim partijama u pripremnom periodu, pao i član višeg ranga!

Potisje Knićanin – Tempo Sefkerin 2:4(0:3)

Utakmica borbena teška kao da se igralo za bodove. FK Potisje je jedan rang više od Tempa ali to na terenu nije tako izgledalo. Već u 5. minutu Radomirović osvaja loptu na nekih 20 metara od gola gostiju i razantnim udarcem pogađa levi gornji ugao za prednost Tempa. Još se radovanje kod prvog gola nije završilo usledilo je dupliranje prednosti u režiji Gračanina a igrao se 8. minut. Isti igrač je svojim drugim golom na utakmici u 39. minutu postavio rezultat prvog poluvremena.

Početkom drugog dela trener Tempa Plazinić izvršio je 5 izmena. Pa su domaćini došli malo do igre i u 62. minutu smanjili na 1:3. U drugom poluvremenu odbrana Tempa delovala je malo smušeno u nekoliko navrata te domaćini koriste to i postižu još jedan pogodak za 2:3. I kada se mislilo da će to biti konačan rezultat Nikola Zina je u 89. minutu postigao četvrti gol za Tempo za konačnih 2:4.

Sastav Tempa: Šiđanin, Jovanov, Dačić, Simeon, Janković, Stanisavljević, Cvetković, Stojić, Marković, Radomirović, Gračanin.
Igrali su još: Todorovski, Zina, Živkov, Mladenović i Krueziju.

Tekst i foto: Tempo Sefkerin