Početak nove sezone „Opštinske lige Požega“ otvorili su domaći Knjaz i gosti iz Glumča.

FK KNJAZ – FK Glumač 2:2 (0:0)

Odlična utakmica danas je vidjena na popularnoj „Šlos Areni“. Knjaz je u prvom poluvremenu propustio 2 šanse a zahvaljujući gostujućem golmanu nije bilo gola ali i domaćina je spasila prečka sredinom prvog poluvremena tako da je ostalo 0:0 do poluvremena.

Čim je počelo drugo poluvreme Knjaz je poveo 1:0 solo prodorom Stefana Petrovića. U 65 minutu Prolović je propustio šansu utakmice kada je neometan šutirao tik iznad prečke nemoćnog golmana Glumča.

Kazna za taj promašaj došla je pet minuta kasnije kada su gosti uigranom akcijom savladali golmana Boža Mitrovića. U 88 minutu potpuni preokret i 1:2 za goste. Ipak da pravda bude zadovoljena u 91 mimutu Stefan Petrović je probio po desnoj strani i pronašao Dejana Petrovića koji volejom postiže gol za konačnih 2:2.

Igrač utakmice je definitvno Stefan Petrović koji je danas upisao asistenciju i pogodak.

TEKST I FOTO: V. Bukvić