U lokalnom derbiju ubedljiva pobeda domaćina!

U utakmici koja ima svoju predistoriju mnogobrojnih zanimljivih duela očekivao se još jedan takav ali ipak ulogu favorita opravdao je domaćin.

Igralo se prvih dvadesetak minuta otvoreno ali greška odbrambenog igrača gostiju je dovela do vođstva za Kaluđericu, strelac Stojković!

Nije se dugo čekalo na drugi gol, ponovo je strelac bio Stojković.

Pred kraj prvog dela majstorija iskusnog Mladena Lazarevića sa oko dvadesetak metara, šalje bombu pod prečku golmana gostiju za ubedljivih 3-0!

U drugom delu ista slika kao i u prvom dominacija ekipe Kaluđerice i ponovo magija Lazarevića iz “slobodnjaka” za 4-0.

U 80. minutu puca i “petarda” 5-0 za ubedljive domaćine a gosti su do kraja uspeli samo da postignu počasni pogodak posle smušenosti u odbrani domaćina. Strelac za Zaklopaču bio je Milivojević za konačnih 5-1!

Utakmicu je pratilo oko 50-tak navijača.
Suđenje je bilo na nivou.
U sledećem 5. kolu Kaluđerica gostuje ekipi Gročanskog fudbalskog kluba u Pudarcima!

TEKST I FOTO: M. Petrov