Adžić nastavio sa dobrom formom: Nerešeno na “Krovu”

Fudbaleri Voždovca i Čukarickog su remizirali (1:1) u utakmici 26. kola Mozzartbet Superlige Srbije.

Gosti su poveli golom Adžića u 44. minutu utakmice, koji je pokazao da se nalazi u sjajnoj formi. Njemu je loptu prethodno dodao Miladinović, a on je sa ivice šesnaesterca udarcem po zemlji savladao nemoćnog Katića.

Mladi Matija Mitrović je hirurški preciznim pasom u prostor uposlio Neškovića, koji je u petercu pronašao usamljenog Miletića i od 69. minuta na semaforu je ponovo bilo izjednačeno.

Do kraja utakmice rezultat nije bio promenjen, pa je Čukarički ostao na poziciji 5, dok se Voždovac nalazi na mestu broj 11.

Narednu utakmicu “Brđani” igraju kod kuće, a protivnik će im biti Novi Pazar. Voždovac u narednom kolu gostuje trećeplasiranom timu na tabeli, TSC-u u Bačkoj Topoli.