Sferopulos: Igrali smo bez pet igrača…

Nakon poraza od Makabija (80:84), trener Crveno-belih Janis Sferopulos je izneo utiske nakon meča

-Bili smo oslabljeni, nedostajalo nam je pet igrača, dali smo sve od sebe, ali je na kraju više snage imao Makabi. Pokazali smo dva lica. U prvom poluvremenu smo igrali dobru odbranu, takođe smo imali i dobra rešenja u napadu. Očekivali smo reakciju Makabija u nastavku utakmice, drugo poluvreme su odigrali sa nižom postavom, mi smo previše grešili, a Makabi je to kaznio-Rekao je Sferopulos.

-Igrali smo bez pet igrača, nismo imali dovoljno igrača u rotaciji, a takodje nismo imali dovoljno fokusa. Grešili smo, u Evroligi se grešske skupo plaćaju. Iskreno, ne mogu mnogo toga da zamerim mom timu- nastavio je Sferopulos.

-Jago je u bolnici trenutno, izgleda da ima blagi potres mozga, ali smo mi naravno odlučili da obavimo detaljnije preglede- zaključio je glavni strateg Crvene zvezde.