Joveljić nastavlja da trese mreže!

Srpski reprezentativac Dejan Joveljić nastavlja da ,,rešeta’’ mreže širom američkog kontinenta.

Nakon što je pogodio protiv Intera iz Majamija i San Hozea u prva dva kola, ponovo je naš centarfor zatresao mrežu rivala, ovaj put u Nešvilu na susretu koji je završen sa 2:2.

Nakon što je u 18. minutu promašio jedanaesterac, domaćin je poveo sa 2:0, ali to nije sprečilo Los Anđeles Galaksi da nastavi sa borbom, što se isplatilo u 67. minutu kada je pogodio delgado. U 82. minutu Joveljić sjajno koristi dodavanje Audea i upisuje se u listu strelaca po treći put zaredom na toliko odigranih utakmica od početka sezone.

Galaksi u narednom kolu dočekuje Sent Luis, a trenutno se nalazi na trećem mestu zapadne konferencije sa jednom pobedom i dva nerešena rezultata.