Kup Braničevskog okruga: VGSK osvojio pehar

Pobednik Kupa Braničevskog okruga za ovu sezonu je ekipa VGSK. Klub iz Velikog Gradišta je u zanimljivoj utakmici punoj uzbuđenja, zahvaljući boljoj završnici stigao do pobede nad Železničarom 5:2 (1:2).

Ekipa iz Požarevca uspela je na odmor da ode sa golom prednsti, pošto su P. Stervić i Kočić uspeli da prvo izjednače, a potom preokenu rezultat, jer je VGSK već u 4. minutu golom Cvejića poveo sa 1:0.

I nastavak je bolje krenuo za fudbalere Železničara. Kada je D. Stević u 68. minutu povisio na 3:1, činilo se da se priča privodi kraju. Međutim, tako nisu mislili i Gradštanci.

Finiš u potpunosti pripada ekipi VGSK. Golovi se se ređali kao na traci. Cvejić je ponovo u glavnoj ulozi i donosi 3:2 golom u 70. minutu. Samo nekoliko trenutaka kasnije, sledi izjednačanje. Mišić daje prvi od još dva gola koje postigao do kraja ovog meča. Naredni  u 88. a teći čime je overio pobedu u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena – 5:3

Pehar namenjen pobedniku krasiće vitrine kluba iz Velikog Gradišta.