Obradović: Ne znam koji je razlog za ono što se desilo u zadnjoj četvrtini, probaćemo da shvatimo

Košarkaši Barselone su slavili kod kuće protiv Partizana rezultatom 94:76 u 29. kolu Evrolige.
Barselona se nalazi na drugom mestu sa skorom 20-9, dok Partizan miruje na desetom mestu. Skor
crno-belih je 13-16.
Uspeo je Partizan u tri četvrtine da bude rezultatski blizu Barse, ali je tim iz Španije iskliznuo i otišao
na finalnih +18. Svoje nezadovoljstvo posle utakmice iskazao je Željko Obradović.

-Nesposobni smo da shvatimo situacije kada nismo u bonusu i kad treba da se igra odbrana sa
najvećom agresivnošću i da se koriste faulovi. Protivnik je to radio. Ne možete dozvoliti ekipi kao
što je Barselona da se rastrči i da postiže lake koševe iz kontri. Ja ću do kraja dati sve od sebe i ja
verujem mojim igračima. To su ljudi daju sve od sebe i zaslužuju maksimalno poštovanje. Ne znam
koji je razlog za ono što se desilo u zadnjoj četvrtini, probaćemo da shvatimo- izjavio je Obradović.

Partizan naredne tri utakmice igra kod kuće, a prvo će ukrstiti koplja sa ekipom Baskonije.