Spajić: Ljudi su došli da gledaju fudbal, a ne valjanje po terenu

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana su podelili bodove u 172. večitom derbiju. Za crveno-bele su mreže pogađali Uroš Spajić i Šerif Endiaje, dok su za Partizan bili precizni Mateuš Saldanja i Aldo Kalulu.

Odmah nakon poslednjeg zvižduka Uroš Spajić, štoper crveno-belih, izneo je svoje utiske nakon remija.

-Mislim da odavno nije bilko ovako mnogo neiskorišćenih šansi, hvala navijačima i svaka čast momcima na prikazanoj igri, na, po meni, šampionskoj igri. Igrali smo proiv protivnika koji očito nije došao da igra fudbal danas, mislim svaka im čast, osvojili su bod, po to su došli, ali da igramo 90 minuta, a da se valjaju 30 minuta po terenu, to je grehota za ove ljude što su došli danas da gledaju dobar fudbal. Evo, oni slave 2:2, svaka im čast, ali mi nećemo. Ovo je nama kao poraz, ali idemo dalje, nastavljamo dalje, Crvena zvezda treba da teži da igra napadački, da dominira, na kraju će se isplatiti- izjavio je Spajić posle derbija.