Tri meča završena minimalcem, Partizan siguran protiv Pazaraca

U danu za nama su odigrani poslednji duelu uvodnog kola prolećnog šampionata u Omladinskoj ligi Srbije.

U dva susreta su uspešniji bili domaći timovi, identičan je bilans kada su u pitanju i gostujuće ekipe.

U Novom Sadu je viđena tvrda utakmica između Vojvodine i Grafičara. Pobedonosni gol je delo talentovanog Nikše Delibašića u 25. minutu meča.

U utakmici koja je odigrana u isto vreme opet su Beograđani bili bolji od domaćina. Brodarac je u gostima savladao ekipu Uba. Jedini pogodak na meču je postigao Danilo Bojović u nadoknadi prvog poluvremena.

Radnički iz Niša je na svom stadionu napravio važan korak ka opstanku i savladao Spartak sa 1:0. Strelac gola za “Meraklije” je bio Francis Ebuka Nwokeabia.

Fudbaleri Partizana su bili ubedljivi u duelu sa Pazarcima. Mrežu su tresli Alilović i Jovanović, dok jedan gol ide na dušu Koničaninu, fudbaleru Novog Pazara.