Atalanta – Liverpul 0:1

1′ – Utakmica je upravo počela.

5′ – PENAL JE DOBIO LIVERPUL. Rukom je igrao Mateo Rođeri.

7′ – GOOOOOL!!!! Salah ja postigao gol sa bele tačke. Poslao je golmana u jednu, a loptu u drugu stranu.

13′ – Soboslaj je pokušao da pripreti golmanu Atalante Musi, ali šutirao je direktno u njega.

19′ – Skamaka je lepo video saigrača, ali je Mirančuk lošim prijemom lopte upropastio lepu šansu.

26′ – Atalanta za sada bez šuta ka golu protivnika, dok su sa druge gosti uputili tri šuta i to sva tri u gol Muse.

28′ – Prvi šut je uputio Mirančuk, ali bio neprecizan, te ekipa iz Bergama ostaje bez šuta u okvir gola.

31′ – Lepa akcija Liverpula, ali je dupli pas Salaha i Soboslaja presekao Đimsiti.

37′ – Liverpul pokušava dugim visokim loptama da ugrozi svog rivala, za sada se Italijanski predstavnik uspešno brani.

39′ – Salah je upropastio čist zicer. Pokušao je da lobuje golmana sa 16 metara, ali je bio neprecizan.

41′ – Kopmajners je postigao gol ali iz ofsajda. Konate ga je sjajnim potezom ostavio u ofsajdu.

43′ – Isak Jen je prvi igrač koji je dobio žuti karton, a odmah za njim zbog prigovora i Luis Dijaz.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

46′ – Utakmica se upravo nastavila.

49′ – Prvi korner na utakmici je izvela Atalanta, odigrana je brza kombinacija.

50′ – Ederson je mogao da vrati rezultat koji je bio posle prvih 90 minuta, ali je Alison sjajno odbranio njegov šut.

59′ – Opao je ritam utakmice u drugom poluvremenu, Liverpul još uvek pokušava visokim dugačkim loptama da dođu do gola, ali za sada im ne ide.

64′ – Mateo Rođeri je centrirao sa krila, ali je Alison pokupio tu loptu.

66′ – Prošlo je više od 20 minuta u nastavku utakmice, a utakmica je onakva baš kako je Atalanta i želela, sa malo šanši za protivnika.

67′ – Trostruka izmena Jirgena Klopa. Na teren su ušli Žota, Nunjez i Elijot, a izašli su Dijaz, Salah i Soboslaj.

72′ – Džo Gomez je zamenio Aleksandra Arnolda. Klop se polako ali sigurno oprašta od učešća u Ligi Evrope,

75′ – Liverpul u drugom poluvremenu ima samo jedan šut, za tim koji napada sve vreme je to izuzetno malo, dok sa druge strane tim koji se brani ima čak šest šuteva.

75′ – U igru ulaze De Ketelare i Pašalić, a izlaze Ederson i Skamaka.

77′ – Kopmejners je drugi upisani u redovima Atalante.

80′ – Izmena na obe strane terena, Lukman menja Mirančuka, dok za Liverpul Dans menja Robertsona.

85′ – Po prikazanoj igri Liverpula u drugom poluvremenu, Atalanta će igrati polufinalne utakmice u Ligi Evrope.

90′ – Utakmica je produžena za tri minuta.

90+1′ – David Zapakosta je poslednji igrač koji je dobio žuti karton večeras.

KRAJ UTAKMICE! ATALANTA PROLAZI DALJE UKUPNIM REZULTATOM OD 3:1!