Olimpijakos je ispunio bonus posle samo tri ipo minuta igre.

6:12- Rokas dva plus jedan nakon asistencije Teodosića iz auta.

9:12- Hanga iz ćoška za prvu trojku crveno-belih.

11:12- Sjajan prodor Jaga.

11:12- Fal je ostao sam pod košem, ali je „doleteo“ Bolomboj koji je izblokirao njegov šut.

11:19-Piters je prekinuo seriju od 8:0 crveno-belih, jer je on sam napravio 7:0.

14:21- Teodosić prekida seriju Pitersa sa tri poena.

14:23- Vilijams Gos je zatvorio prvi deonicu pogotkom uz zvuk sirene.

18:23- Mitrović i Rokas su otvorili drugu četvrtinu uz brzih četiri poena.

18:25- Mekisik naslanja loptu na tablu u poslednjoj sekundi napada.

21:28- Hanga je posle par driblinga napravio sebi prostor iza linije za tri poena, ali je Mekisik uzvratio istom merom.

21:30- Vrajt sam u kontri, Sferopulos je primoran da zatraži još jedan tajm-aut.

26:35- Iako je Zvezda napravila 5:0 preko Hange i Gidraitisa posle tajm-auta, Olimpijakos je uzvratio preko Mekisika.

28:35- Mitrović je obezbedio dva poena nakon ofanzivnog skoka.

30:35- Nedović na polaganju smanjuje prednost gostiju.

32:38- Hanga je pokupio svoj promašaj.

32-38- Bolomboj je upisao još jednu blokadu.

36:38- Gidraitis uz visoki luk upisuje deveti poen, dok je Bolomboj siguran sa linije slobodnih bacanja.

36:40- Sikma se upisao na semafor preko slobodnih bacanja.

36:42- Mekisik nakon sjajne asistencije Sikme za nove poene.

39:42- Hanga trojkom sa istog mesta kao i prošli put zatvarala prvo poluvreme.

3. ČETVRTINA

39:48-Drugo poluvreme Olimpijakos otvara kao i početak utakmice, dve trojke su postigli gosti.

41:48- Bolomboj siguran iz skraćenog kornera.

44:52-Nedović pogađa prvu trojku, ali Fal uzvraca za dva poena.

46:52- Rokas nastavlja tamo gde je stao u prvom poluvremenu.

49:52- Nedović ne greši iza linije za tri poena.

52:52- Nedović ne maši za tri poena. Zvezda je stigla do izjednačenja. Očekuje nas TV Tajm-aut.

52:55- Gos prekida seriju Nedovića trojkom iz velike razdaljine.

54:55- Mitrović se izborio pod košem za dva poena.

54:58- Papanikolau prati Vilijamsa Gosa kada je u pitanju šut za tri poena.

Prvenstveno je lopta bila dodeljena Zvezdi, ali je Barcokas zatražio čelendž koji je dodelio loptu njegovom timu.

56:58- Mitrović siguran sa linije slobodnih bacanja.

58:61- Bolomboj upisuje svoj osmi poen.

61:61- Bolomboj je sada dvocifren, rešio je dva plus jedan u svoju korist.

61:63- Valkap upisuje dva poena posle dužeg vremena.

64:63- Teodosić za prvu prednost Crvene zvezde na utakmici. Zatvorio je treću četvrtinu preko šuta za tri poena.

4. ČETVRTINA

64:67- Četiri brza poena Vrajta i Mitrolonga.

66:67- Bolomboj uz dosta sreće dolazi do novih poena.

66:67- Poništen koš Luke Mitrovića jer je napravio faul u napadu.

66:69-Luka Mitrović je završio utakmicu zbog 5. faula, dok je Vrajt realizirao oba slobodna bacanja.

67:69-Nakon pregledanog snimka, odnosno čelendža koji je zatražio Sferopulos, doneta je odluka da će Davidovac imati dva slobodna bacanja, bio je polovičan.

69:73-Nedović do kraja na polaganje, Mozes Vrajt uzvraća istom merom.

69:75- Mozes Vrajt je primorao Sferopulosa na još jedan tajm-aut.

71:75- Bolomboj se izborio za ofanzivni skok i poene nakon promašene trojke Nedovića.

71:77- Gos uz zvuk sirene za dva poena.

73:77- Rokas sam na ziceru.

73:78- Papanikolau siguran sa linije slobodnih bacanja nakon tehničke greške Nedovića.

75:78- Bolomboj zakucava nakon maestralne asistencije Tea.

75:81- Papanikolau vraća svoj tim na plus šest.

77:81- Nedović pribran na liniji slobodnih bacanja.

78:82- Hanga i Vrajt polovični sa slobodnih bacanja.

81:82- Vrajt je promašio oba slobodna bacanja, zatim je usledila kazna u vidu od tri poena Rokasa.

84:84- Vrajt za dva poena, Hanga je izjednačio rezultat upućenim šutem za tri poena.

84:87- Vrajt je poništio trojku Hange svojom.

86:87- Bolomboj ostavlja Zvezdu u „životu“ sa svojim košem.

86:89- Volkap siguran, pogodio je oba slobodna bacanja.

Utakmicu je pobeda ekipa Olimpijakosa 86:89. Mozes Vrajt je utakmicu završio sa 20 poena i četiri skoka, dok su Hanga i Bolomboj postigli po 19 poena. Bolomboj je pored 19 poena imao i 12 skokova.