Crvena zvezda: Glazer, Mijailović, Spajić, Dragović, Rodić, Stamenić, Hvang, Ivanić, Bukari, Olanjinka, Endiaje.

Železničar: Mijatović, Obradović, Stanković, Balaž, Endiaje, Đorđević, Kneževiž, Kovačević, Hajdin, Romanić, Pavlov.

Strelci: Ivanić 45, Endiaje 72, Olanjinka 86. minut

Tok meča:

1. minut – Utakmica je počela!

6. minut – Nije uspeo Olanjinka da se nađe u šesnaestercu gostiju i lopta je otišla malo pred gola Mijatovića

11. minut – Stamenić šutira sa velike udaljenosti, ali je lopta otišla daleko od gola Pančevaca

13. minut – Đorđević je uputio povratni pas, a Pavlov je tukao po lopti, koja je završila pored stative gola na kom je Omri Glazer

32. minut – Olanjinka je sjajno proigrao Ivanića, koji je ostao sam ispred Mijatovića, ali je njegov pokušaj bio neprecizan, te čuvar mreže gostiju nije morao da interveniše

34. minut – Simultanku Bukarija je zaustavio Mijatović odličnom odbranom

41. minut – Hvang je odlično zalomio protivničkog igrača i dodao Olanjinki, koji je uposlio Ivanića, ali je Zvezdin ofanzivni vezni glavom šutirao pravo u golmana

45. minut – GOOOOOL! Ivanić je zatresao mrežu udarcem glavom i doveo svoj tim u vođstvo

46. minut – Počelo je drugo poluvreme

51. minut – Bukari je prošao sam, a zatim uposlio Olanjinku. Sjajno je šutirao Nigerijac, ali se Mijatović isprečio sjajnom paradom i loptu poslao u korner

54. minut – Pokušao je Rodić nakon kornera, ali je neprecizno šutirao glavom

72. minut – GOOOOOL! Koliko je važan šraf u ekipi, Katai je pokazao samo za 60 sekundi provedenih na terenu. Centrirao je pravo na Endiajea, kojem je ostalo samo da liptu prosledi u mrežu i duplira vođstvo crveno-belih

79. minut – Zvezdina desetka se našla sama ispred Mijatovića, ali je njegov pokušaj zaustavila stativa

84.  minut – Đorđević je pokušao sa distance, ali je Glazer bio na visini zadatka. Trifunović je već u sledećem napadu šutirao, opet je Izraelac bio siguran na golu.

86. minut – GOOOOL! Šljivić je uposlio Olanjinku, a on je sigurno poentirao i “overio” pobedu Crvene zvezde.