Kakvo veče na Banovom brdu! Čukarički u 93. minutu do pobede nad Partizanom

1′ – Utakmica je upravo počela.

2′ – Đorđe Ivanović je posle samo dva minuta igre dobio prvi žuti karton.

11′ – U uvodnih 10 minuta Partizan preti, iako Čukarički ima veći posed, crno-beli su izveli već dva kornera i uputili dva šuta.

24′ – Kao i očekivano, veoma tvrdo se igra na Brdu. Igrači obe ekipe su od starta krenuli oprezno, te ne žele da budu skloni riziku ni na početku susreta.

25′ – Marko Docić je drugi igrač Čuke koji je dobio žuti karton.

28′ – GOOOOOL!!!! Nakon mirnih pola sata na brdu, prvi udarac su zadali domaćini. Prvi gol na meču je postigao brazilac Vinisijus Melo na asistenciju kapitena Marka Docića.

39′ – Duljaj je bio primoran da napravi izmenu, Aleksandar Jovanović se povredio, te ga je zamenio rezervni golman Miloš Krunić.

45′ – Prvo poluvreme je produženo za sedam minuta.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

46′ – Utakmice se nastavlja.

46′ – Nemanja Nikolić je tokom pauze zamenio Denila Kastilja.

46′ – Nikola Antić je dobio žuti karton.

51′ – GOOOOOOL!!! Đorđe Ivanović je duplirao prednost svog tima!

57′ – Strateg Partizana je odlučio da napravi dvostruku izmenu, ulaze Ksander Severina i Lenard Ovusu, a izlaze Aldo Kalulu i Frank Kanute. Duljaju je ostala još jedna izmena na raspolaganju, dok Stanić ima svih pet.

63′ – Poslednja izmenu za Partizan je napravio Duljaj tako što je uveo Bibarsa Natha, a izveo Jung Jun Goha.

71′ – Duljaj je sve karte bacio u napad, od pet izmena četiri su njegov izbor i to sve napadači ili ofanzivni vezni igrači.

73′ – Ušao je u igru Bojica Nikčević umesto Luke Adžića, čim je ušao zaradio je žuti karton.

80′ – Čukarički uspešno brani napade Partizana.

80′ – Ibrahim Endiaje je zamenio strelca prvog gola, dok je Stefan Kovač zamenio kapitena Docića.

90+1′ – GOOOOL!!!! Partizan uspeva u nadoknadi vremena da dođe do prvog gola, imaju još pet minuta da izjednače rezultat. Strelac je Severina.

90+2′ – GOOOOOL!!!! Partizan stiže do izjednačenja, postigli su dva gola za dva minuta. Strelac je Samed Baždar.

90+4′ – GOOOOL!!! Kakva završnica na brdu. Čukarički je ponovo poveo golom Bojice Nikčevića.