Dimitrov prejak za Kecmanovića!

Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u četvrtfinale Mastersa u Monte Karlu, poražen je od Grigora Dimitrova posle dva seta 6:4, 6:3.

Iako je Kecmanović bolje otvorio meč i uspeo da stvori brejk prednosti, Dimitrov je uspeo da se vrati i izjednači rezultat. Ključni trenutak se desio u desetom gemu prvog seta, kada je Dimitrov napravio novi brejk na servis Kecmanovića, što mu je omogućilo da osvoji prvi set.

U nastavku meča, Dimitrov je pokazao svoju bolju formu i uspeo je da oduzme gem na servis Kecmanovića u devetom gemu drugog seta, čime je osigurao pobedu i plasman u četvrtfinale.

Iako je Kecmanović imao svoje prilike tokom meča, Dimitrov je bio previše jak i siguran, što je rezultiralo njegovom zasluženom pobedom