Fudbal u Pančevu igrali samo Novosađani

Fudbaleri Vojvodine su u okviru 29. kola Superlige Srbije rutinski savladali Železničar u Pančevu rezultatom 0:3, a golove su postigli Ivanović, koji je mrežu zatresao dva puta i Zukić.

Čitavo prvo poluvreme je obeležila dominacija gostiju koji su odigrali izuzetno snažan presing i nisu dozvolili Železničaru da pređe u ozbiljniju ofanzivu, a presing je krunisan pogotkom u 10. minutu kada je Ivanović odlično reagovao glavom na asistenciju Kembela da bi u 23. minutu Zukić bio precizan sa bele tačke i duplirao prednost Novosađana kojom su otišli i na pauzu.

Delovalo je na početku drugog poluvremena da će Železničar uspeti da pronađe odgovor na ubedljivu igru Vojvodine, ali do toga nije došlo pa je konačan rezultat u 59. minutu postavio dvostruki strelac Ivanović, a do kraja meča je Vojvodina disciplinovanom odbranom i spuštanjem tempa uspela da osigura tri boda koje je održavaju na četvrtom mestu sa dva poena prednosti u odnosu na Čukarički.